املاک مهرآباد جنوبی
املاک مهرآباد جنوبی

شرایط درج آگهی:

آگهی منتشر شده پس از یک ماه در صورت عدم تمدید یا در صورت معامله شدن یا به درخواست آگهی دهنده، منقضی شده و از روی «ملک9» پاک می‌شود.

هر کاربر مجاز به ثبت تعداد نا محدود آگهی در روز می‌باشد.

هر آگهی تنها در یک محله قابل انتشار است.
هر آگهی می‌بایست نشان‌دهنده یک نوع کاربری از ملک باشد.

آگهی ثبت شده از طریق برنامه‌‌ی اندروید و iOS «ملک9»، هم بر روی وبسایت «ملک9» منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.

پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس و همچنین دسته‌بندی آگهی و محله وجود ندارد.
“ملک9” هیچ مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد و بررسی صحت و سقم آگهی ها و معامله بر عهده کاربران است.

برای ثبت آگهی در ملک9، کافی است دکمه “ثبت رایگان ملک” در صفحه برنامه اندرویدی ملک9 و یا باکس “ثبت رایگان ملک” در قسمت بالا و چپ صفحه وبسایت ملک9 را انتخاب کنید تا وارد مراحل ثبت آگهی شوید. مراحل ثبت آگهی در ادامه به صورت قدم به قدم توضیح داده شده‌اند.

قدم اول: انتخاب دسته‌بندی مناسب

در اولین قدم و پس از ورود به صفحه ثبت آگهی، شما باید دسته‌بندی مناسب کاربری ملک موردنظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب دسته‌بندی‌، زیردسته‌های آن‌ها به شما نمایش داده می‌شوند. انتخاب دقیق دسته‌بندی و زیردسته‌ها، خریداران را در کمترین زمان ممکن به شما می‌رساند.

قدم دوم: آپلود تصویر برای ملک

شما می‌توانید برای ملک خود عکس انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که آمار نشن داده است که آگهی‌های دارای تصویر حدودا سه برابر آگهی‌های بدون تصویر بازدید دارند. شما برای هر ملک می‌توانید تا 20 عکس آپلود کنید. حجم غکس‌ها حداکثر می‌تواند 5 مگابایت باشد، و سایز آن‌ها نباید از 600 در 600 پیکسل کمتر باشد. عکس‌های انتخاب‌شده باید باکیفیت، واقعی و مطابق با قوانین درج عکس باشند. هر گونه نقص قوانین جمهوری اسلامی خاطی را به پلیس فتا ارجاع خواهد داد.

در صورتی که مایل باشید کارشناس ملک9 بطور رایگان از ملک شما عکس می گیرد.

قدم سوم: انتخاب عنوان ملک و درج توضیحات برای ملک

حال باید برای ملک خود عنوان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که درج عنوان مناسب برای آگهی، در کنار انتخاب دسته‌بندی مناسب می‌تواند به پیداشدن راحت و سریع ملک شما کمک نماید. هم‌چنین دقت در تایپ عنوان و نداشتن اشتباه تایپی و املایی نیز بسیار مهم است. سعی کنید عنوان آگهی شما کوتاه، گویا و شامل توضیحات لازم باشد.

هر موضوعی در مورد املاک شما که نیاز به توضیح دارد، باید در توضیحات آگهی درج شود. توجه داشته باشید که درج شماره تلفن (همراه و ثابت) در متن توضیحات آگهی مجاز نیست.

قدم چهارم: درج محدوده ملک و ویژگی‌ها

در این مرحله باید محدوده محله ملک خود را انتخاب کنید. انتخاب محله برای آگهی اجباری است، و شما می‌توانید محدوده آگهی خود را پس از انتخاب گزینه محدوده آگهی، از لیست محلات و یا از طریق لوکیشن دقیق بر روی نقشه انتخاب نمایید.

در ادامه، با توجه به دسته‌بندی انتخاب‌شده، تعدادی ویژگی درج‌شده است که انتخاب بعضی اجباری و بعضی اختیاری است.

اگر قیمتی برای آگهی خود انتخاب نکنید، آگهی شما “توافقی” نمایش داده خواهد شد. اما در نظر داشته باشید که تجربه نشان داده است آگهی‌هایی که قیمت دارند، نسبت به آگهی‌های توافقی بازدید بیشتری دارند.

قدم پنجم: ثبت اطلاعات تماس

حال باید اطلاعات تماس خود را برای درج در آگهی ثبت کنید. کاربران «ملک9» از طریق این اطلاعات با شما در ارتباط خواهند بود. درج شماره همراه برای ثبت آگهی در ملک9 اجباری است، و کد تایید برای ورود به ملک9 نیز به همین شماره ارسال خواهد شد.

قدم آخر: در انتظار تایید

حال آگهی شما در صف انتشار قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید وضعیت آگهی خود را از صفحه مدیریت آگهی مشاهده نمایید. در صورتی که ثبت آگهی شما رایگان نباشد، وضعیت آگهی «در انتظار پرداخت» خواهد بود. در صورتی هم که آگهی شما رد و یا تایید و منتشر شود، شما می‌توانید وضعیت آگهی را از طریق تلفن همراه خود یا صفحه مدیریت آگهی مشاهده کنید. 

همه کاربران در هنگام ثبت آگهی خود روی ملک9 پیامی را روی گوشی تلفن همراه خود دریافت می کنند که حاوی اطلاعات کد تایید ورود به پنل کاربری است. اگر این کد را دریافت نمی کنید با تماس بگیرید.

همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با ملک خود، استفاده کنید؛ اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 600*600 پیکسل و حجم آن حداکثر 5 مگابایت باشد.
 چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر مورد نظر منتشر نخواهد شد:

 • تصویر لوگو 
 • تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت،
 • تصویر غیر واقعی،
 • تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها)،
 • مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی، (گزارش به پلیس فتا)
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، (گزارش به پلیس فتا)
 • تصویری که متعلق به آگهی دیگری در ملک9 باشد،
 • تصویری که به آگهی مرتبط نباشد،
 • تصویر اول آگهی حاوی متن باشد،
 • قیمت و شماره تلفن در تصویر درج شده باشد،
 • تصویر آگهی شامل متن باشد،
 • تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،
 • تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند.