املاک مهرآباد جنوبی
املاک مهرآباد جنوبی
معایب و مزایا برند های برتر آیفون تصویری

معایب و مزایا برند های برتر آیفون تصویری

 

موارد مهم در انتخاب آیفون تصویری

– فاکتورهایی وجود دارند که باید در انتخاب آیفون تصویری در نظر گرفته شوند

 • قبل از خرید آیفون تصویری، کاربران باید از دیجیتالی بودن آن اطمینان حاصل کنند. بسیار مهم است که آیفون دیجیتال باشد تا بتواند با سیستم‌های کنترل دسترسی و اتوماسیون خانگی ادغام شود.
 • در کنار کیفیت تصویر، کیفیت صدای ورودی نیز بسیار مهم است زیرا هر دوی این موارد ماهیت اصلی استفاده از آیفون‌های تصویری هستند.
 • این دستگاه باید با مواد مقاوم و باکیفیت ساخته شود تا بتواند در برابر شرایط آب‌وهوایی شدید و سطح خاصی از خرابکاری توسط سارقین مقاومت کند.
 • آیفون‌های تصویری باید 100 درصد در برابر آب مقاوم باشند. لنز دوربین باید به خوبی در برابر شرایط آب‌وهوایی محافظت شود.
 • دامنه دید دوربین آیفون، ویژگی دیگری است که باید هنگام خرید در نظر گرفت. هرچه عرض دوربین‌ها بیشتر باشد، منطقه بیشتری تحت پوشش قرار می‌گیرد.
 • ویژگی‌های دیگر می‌توانند شامل ذخیره سازی تصاویر ویدئویی و صوتی، وای فای، قابلیت اتصال به اتوماسیون خانگی، استفاده از گوشی همراه، زنگ هشدار (ورود غیر مجاز) و بسیاری موارد دیگر باشد.

بهترین مارک آیفون تصویری

-برخی از برندهای مشهور بازار تولید کننده آیفون‌های تصویری اشاره می‌کنیم

 • الکتروپیک
 • تکنما
 • سیماران
 • کوماکس
 • تابا
 • کالیوز
 • سوزوکی

هر یک از برندهای آیفون تصویری دارای مشخصات، کیفیت، قیمت و خدمات مشتری متفاوتی دارند. اما همۀ آنها در بازار به عنوان محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین محصولات به حساب می‌آیند. با این حال، برندهای الکتروپیک، سیماران و تابا از سه برند دیگر قدیمی و شناخته شده‌تر هستند.

فواید و معایب بهترین مارک آیفون تصویری

آیفون تصویری الکتروپیک

از مزایای این برند می‌توان به خدمات پس از فروش قوی، تعویض راحت قطعات معیوب حتی توسط افراد عادی، استفاده از بردهایی با طول عمر بالا، تعویض راحت قطعات و اضافه شدن سیستم آی پی در محصولات جدید شرکت اشاره کرد.

از معایب این برند هم می‌توان به مواردی مانند استفاده از سیستم چهار سیم آنالوگ، پشتیبانی نکردن از سیستم خطی و سِری، تغذیه دوربین پنل از گوشی واحدها، زنگ نخوردن و ضعیف بودن صدا و جوابگو نبودن تعداد واحد بالا در محصولات قدیمی شرکت اشاره کرد.

آیفون تصویری تکنما

مزایا محصولات این شرکت شامل خدمات پس از فروش قوی، استفاده از سیستم هفت سیم، قابل استفاده در سیستم تک خطی و سری، کاهش هزینه‌های کابل کشی، طول عمر بالای قطعات، قابلیت کد دهی در آیفون‌ها عدم نیاز به دکودر و سوییچر هستند.

معایب محصولات این شرکت می‌توان به لحیم کاری ضعیف گوشی در برخی مدل‌ها، شلوغی خط در تعداد واحد بالا، تنوع کم محصولات و مشکل تأمین قطعات در مناطق دور دست و شهرهای کوچک اشاره کرد.

آیفون تصویری سیماران

مزایا این برند تنوع بالای محصول، خدمات پس از فروش خوب، کیفیت قطعات با طول عمر بالا، کیفیت صدای خوب و قابل نصب بر روی آیفون‌های سوزوکی، آلدو و کوماکس است.

معایب این برند استفاده از سیستم چهار سیم، غیر قابل نصب در سیستم تک خطی و سری، دوربین ضعیف دید در شب، صدای ضعیف محصولات پایین رده و کیفیت پایین جهت نصب در ساختمان‌ها با تعداد واحد زیاد اشاره کرد.

آیفون تصویری کوماکس

مزایای محصولات این برند شامل: قابل استفاده در برندهای سوزوکی سیماران آلدو، تنوع بالای محصولات، نصب راحت، صدا و تصویر خوب و کیفیت بالا در انواع کپی این برند هستند.

معایب محصولات کوماکس (نوع چینی) شامل استفاده از سیستم چهار سیم، پشتیبانی بسیار ضعیف، کیفیت برد ضعیف، صدای بسیار ضعیف، خرابی چند ماهه بعد از نصب، پیدا نشدن قطعات در تعمیرات هستند.

سخن آخر

آیفون تصویری سیستمی است که برای برقراری تماس از ورودی ساختمان استفاده می‌شود تا بدون مشاهده حضوری، با بازدید کننده ارتباط تصویری و صوتی برقرار شود. این دستگاه علاوه بر اینکه امنیت خانه را افزایش می‌دهند، در هنگام اتصال با سیستم اتوماسیون خانگی و اداری می‌تواند راحتی را به حداکثر مقدار خود برساند. استفاده از گوشی و اتصال به اینترنت همراه، جدیدترین فناوری آیفون‌های تصویری است.

 

عکس های قدیمی از فرودگاه مهرآباد

جغرافیا و روند پیشرفت مهرآباد

محله مهرآباد مهریه عصمت الدوله + عکس

منبع:wikisakhtemoon.com

 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.